Gözde Yapı Tasarım Kurumsal Bilgilerimiz

2002 Gözde Demir Alüminyum olarak ticari faaliyetine başlayan ve 2004 Yılında Gözde Alüminyum Ferforje olarak sürdürdükten sonra, 2012 Yılında Gözde Yapı Tasarım Olarak 2017 Yılında İse GG Yapı olarak tüm sermayemizi genişletip birçok vilya konut projesine imza attık Firma Seo'su Kazım Parlak'ın Tecrübeleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. İzmir, Seferihisar, Ürkmez, Gümüldür, Özdere bölgesinde siz değerli dostlarımızın temel ihtiyaçları olan her türlü tadilat ve iç dekorasyon , pvc Doğrama, alüminyum doğrama, ferforje, siding, hazır mutfak , mobilya , hazır panel kapı , mdf lake kapı , doğrama , ofis mobilyaları , alçı dekorasyon , mermer , mermerit , granit , laminant parke , çelik kapı , boya badana , duşa kabin , demir çatı ve konstüriksiyon , hırdavat ve aksesuarlar , iç mimarlık hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim iç dekorasyon çalışmalarını da bünyesinde bulundurmaktadır. ‘’Hayatı ve Geleceği İnşaa Ediyoruz’’ sloganı ile ilk günkü ciddiyeti ile hizmetini devam ettiren Gözde Yapı profesyonel kadrosu her zaman sektörde lider kalmayı kendilerine ilke edinmişlerdir.

  • Alanında Uzman Profesyonel Ekip
  • Güvenilir ve Hızlı
  • Bilnlerce Referans
  • Doğal Kullanışlı Yapılar

Yönetim Ekibimiz

Kazım Parlak

kazimparlak@ggyapi.com

Amaçlarımızdan Bahsedelim

Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan firmamız, kısa vadede oluşturduğu bilgi ve tecrübe birikimini uzun vadelere taşıyarak, önder ve lider duruşuyla ülkemizi ulusal platformda temsil etmeyi görev edinmiştir.
Kurulduğumuz andan itibaren istikrarlı kalite anlayışı ile reklam dünyasına değer katarak farklılık yaratmayı esas aldık. Ekibimiz kısa vadede farklı projelere imza atarak titiz, yaratıcı ve sonuç odaklı çalışmaları ile bünyesine güçlü referanslar katarak kendini bu alanda ispatlamış lider kuruluşlar arasında yer almayı başarmıştır.
Üst düzey vilya ve konutlarla hayatınızın en güzel günlerini yaşamaya hazır olun. Hayallerinizi süsleyen evinizi sizin için dizayn ettik.
İZMİR
SEFERİHİSAR
URLA
ÖZDERE
MENDERES
ÇEŞME